•    
       

Ekologická likvidace vozidel ZDARMA

Ekologická likvidace vozidel ZDARMA
Jen u nás odhlášení na uvedených
magistrátech ÚPLNĚ ZDARMA

Odhlášení vozidla z evidence

Odhlášení vozidla na oddělení evidence silničních vozidel !!! ZDARMA !!! Jen u nás odhlášení na uvedených magistrátech ZDARMA

Ukončíme povinné ručení

Objednejte si naše služby online přes objednávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat v dohledné době

Tisk
PDF

Likvidace autovraků - SEVERNÍ MORAVA

Už tě nechci! Ekologická likvidace autovraků

Jiště jste se s touto situací již setkali. Váš starý automibl nebo motocykl již neslouží, jak by měl a chcete jej zlikvidovat, ideálně na tom ještě vydělat peníze a nikomu tím nezpůsobit žádnou škodu. A už v žádném případě ne sobě. Ale jak?

Likvidace autovraku nebo prodej?
Může se stát, že máte nebo budete mít podobný problém. Uvažujete o tom, jak se zbavit svého již dosloužilého miláčka. Samozřejmě toho plechového. V autobazaru již o něj bohužel zájem nemají. Buď je na něm znatelně vidět zub času nebo se s konečnou platností není schopen vzpamatovat z nějaké autonehody. I takové komplikace samozřejmě mohou nastat. Jenže, co s ním?

Když prodej není možný...

Odstavit již nechtěné nebo havarované vozidlo na nějakém přeplněném městském parkovišti či v lese nebo na opuštěné louce není zrovna ideální řešení. Rozhodně tím nepomůžete sobě, přírodě, ani svým spoluobčanům a už vůbec ne své peněžence. Za tento přestupek samozřejmě hrozí finanční pokuta a ta Vám ani Vaší rodině moc velkou radost neudělá.

Jednou z možností, jak s vozidlem naložit, je nepotřebné či havarované vozidlo prodat. Ale ne vždy tato možnost přichází v úvahu. V mnoha případech se stává, že před samotným prodejem musíte do oprav vozidla vložit nemalé finanční prostředky. Dále Vás veškeré zařizování stojí moře času, takže se v konečné fázi ani náhodou finance nevrátí. A zpětný výkup vozidla autoprodejcem také není vždy možný.

Výkup autovraku

Pokud se stane, že je oprava vozidla či motocyklu, resp. autovraku, vyhodnocena jako investice, která se již nevrátí a to z důvodu vážného poškození či pokročilého stáří, přichází v úvahu ekologická likvidace vozidla.

Ekologická likvidace autovraků: v čem spočívá?

Naše společnost se zaměřuje na ekologickou likvidací autovraků. Provede likvidaci automobilu zcela zdarma a ještě za ni obdržíte peněžní prémii. Na to, abyste si poříditi zcela nový automobil, to sice stačit nebude, ale do rodinného rozpočtu tímto alespoň trochu přispějete.

Naše pole působnosti je zejména na severu Moravy a soustředíme se ekologickou likvidací vozidel a autovraků. Nepotřebné či havarované vozidlo jakéhokoliv značky, typu či stáří si od Vás:

  • zdarma odvezeme a ekologicky zlikvidujeme
  • zdarma vyřadíme vozidlo z registru vozidel
  • zdarma ukončíme povinné ručení


V případě, že si u nás necháte automobil ekologicky zlikvidovat, postaráme se také o následné vyřazení vozdila z registru vozidel.  

Nutná podmínka a finanční odměna

Vozidlo, které si od Vás k likvidaci vyzvedneme, může být v jakémkoli stavu poškození, musí však obsahovat, a to je nutnou podmínkou, hlavní kovové části představující část karoserie včetně výrobního čísla (v opačném případě nelze vůz přijmout), motor, převodovku a jiné. Při ekologické likvidaci autovraku v žádném případě neodejdete s prázdnou. Vaše kapsa bude těžší o finanční prémii, která je závislá na stáří, značce a stavu automobilu.

Co udělat

Pomůžete tím přírodě, ušetříte si velké množstí papírování a ještě něco vyděláte. A v neposlední řadě se zbavíte spousty starostí. Někdy je to zkrátka to nejlepší řešení.

6000,- ZA VAŠE AUTO

ekologická likvidace vozidel zdarma

KONTAKTUJTE NÁS

Ekologická likvidace vozidel ZDARMA na Severní moravě.

Odtahová služba

Tel:. 606 698869 / 732 328218
SEO webu sledují SEO nástroje.cz